Sesli Sohbete Giriş Yapınız
Sesli Sohbete Giriş Yapınız
 • éxLove

 • BaRoN

 • MURAT

 • exLoVé

 • SeSKuRWBH

 • 2015-éxLove

KeLeBeğinDeN MesuTuNa

Öyle bi geldin kii Kalbimi Aldın Götürdün Askım  Bitanem Herşeyım   Tek Bir Kelimene  Aşık olduğum Bir sene  önce kı gıbı aynı askla seviyorum senı  kelebeğin ayni Geçirdiğimiz günler Gülmelerimiz aglamalarım Seninle Mutluluk Göz Yaşlarım  İşten Gelmei 4 Gözle beklemem Sabahları Günaydın msjların Ayrı kaldıgımız her sanıye Özlemekten İcimizin >Yanması  Cumartesı  Olsun dıye dua edişlerım  Sabahlamalarımız uyumamak ıcın koltukta sızıp Heryerinin tutulması Bayram sabahı  ayrılmıcaz  sözlerimiz   askımmm tam bır sene olduuuu kurban oldugum Gözlerine Eridigim Meleğin Hagla aynııı Seni Coooook Seviyorr….

17 Ağustos 2015 Saat : 9:46
Okunma
exLove
devamını oku

SenSizLikTe BiLe SeN

YeminLiyim..sensizLikte biLe, seni yaşamaya KaranLığa inat, senin gözLerinde aydınLanmaya, YeminLiyim senin acıLarında, bedenimLe küL oLmaya NefesimLe senin avuçLarında, son buLmaya YeminLiyim her sabah, gözLerinde uyanmaya.. Uykuya haram gecede, yüreğinde sabahLamaya Gece GözLüm…Cennet Kokulum MeSuTuM SeNi SeViYoRuM

17 Ağustos 2015 Saat : 9:34
Okunma
exLove
devamını oku

SeN

Tadına doyamadığım… cennet mevsimim….SEN..!! çaresizliğim, korkaklığımla ördüğüm…! Dönmeyi başaramadığım hayat yolum…Sonum,ilklerim…hece hece ezberim…!!SEN ..! Yüreğimdeki son durağım…benim ol diyemediğim…kaybetmeyi istemediğim huzur limanım…!Evet SEN..! işte SEN..! sadece sustuğum …her suskunluğumda bir kelam beklediğim…SEN…! SEN…! Sadece SENNN…

17 Ağustos 2015 Saat : 9:29
Okunma
exLove
devamını oku

SenDe OLsaM

Gözlerinde uyku ben olsam , dudaklarında gülüş , aklına takılan soru, Hatırındaki son türkü , içine çektiğin hava olsam su olsam serin serin dudaklarına değen… Işık olsam benimle görsen , çektiğin çile olsam şikayetsiz… Oynadığın oyun , beklediğin müjde… Bulduğun değilde aradığın olsa…. Arzuladığın değilde arzun olsam… Birşey olsam işte.. Sende başlayan , sende biten ve yalnız sende kalan.

17 Ağustos 2015 Saat : 9:26
Okunma
exLove
devamını oku

SenSiZiM!!!!

İyi DeğiLim BİRTANEM….Nefesim Tıkanıyor Olur Olmadık Zamanlarda…Seni “CANIMDAN” Çok Seviyorum…Bir­azda Üşüyorum…Hani “SEN” Yoksun ya…Tutamıyorsun ya Ellerimden…ISI­NAMIYORUM…”SEN” Yoksun Ya “birtanem”…İnan Uyku Tutmuyor Geceleri…Sensi­z geçirdiğim sabahların akşamların anlamı yok …Şimdi Her Sabah her akşam Ayrı Bir SENSİZLİK…Sorm­a İşte BENİ, Dediğim Gibi…”SEN” Yoksun Ya Burda…Bir Yanım BURUK ve SENSİZ…Ben ”SENİ” İstiyorum SEVDİĞİM…!!

17 Ağustos 2015 Saat : 9:22
Okunma
exLove
devamını oku

Ask

Sen çaresizliğin ayak ucunda demlenen, yüreğime armağan edilen sonsuzluk hediyesisin. Sen benim acıya dayanma gücüm, yüreğime işlenmiş sabrımsın. Ben aşkın kendisini Allah’ta, yansımasınıda sende gördüm.AŞKIM….

17 Ağustos 2015 Saat : 9:15
Okunma
exLove
devamını oku

HaYat SeninLe GüZeL…

Hayat Seninle Güzel tutundum sevdana,kapattım gözümü yürüyorum ölüme hasret var yüzümde,gurbet var sözümde susuyorum ben yine kaybettim kendimi,unuttum herşeyi baştan geldim sevmeye bir ben var içimde,bir sen var içinde yaşıyorum sevginle atılsam mahşere,vurulsam zincire hayat seninle güzel derdim yinede bin kere Sen Mesutum….

17 Ağustos 2015 Saat : 9:12
Okunma
exLove
devamını oku

Melek & Mesut

Mesut’um mühür gözlüm  Bakışına Hasta oldugum KaLbine Ruhuna HasTa Oldugum  Herbişeyim SeNi SeViYoRuM..

17 Ağustos 2015 Saat : 9:10
Okunma
exLove
devamını oku

Sevgi Nedir ki ?

Sevgi nedir ki,sen hiç, bende seni sevdin mi..? Yahut, ben gibi, aşkı gözLerinde biLdin..mi..? Tek geceye düş ekip, seni gördüğümde gözLerinden kaLbe düşüverdin mi..? Sahi,aşkı, ben gibi, sen biLdin mi..? Beni,benden aLıp,kendin gibi, aşk gibi, sevgi gibi, umut , gibi,özLem gibi,seviyorum der gibi, yarın gibi, yarını bekLer gibi, özLemi bir adımda duyar gibi,bana bakar gibi,aşkı görür gibi,hasret çeker gibi,birazda öLür gibi,bana bakarken, böyLe sevebildin mi..? Ben…!! SeNi SeVDiM Lann HeMDe ÇoK SeVDiM Sahi,Mesutum sen hiç Meleğini, sevebiLdin..

17 Ağustos 2015 Saat : 9:09
Okunma
exLove
devamını oku

Rüyaydı Sanki Karşıma Çıkman

Ruyaydı sanki karşıma çıkman  balık misali nefes alamaz’ken, dısarda nefes almayı Öğretenim bilir’misin bu kadın senı bambaska sevdi  öle bi sevgi ki bu olsan yaşatacaksın olmasan yasarken öldüreceksin  biter’mi bu aşk bitermi bu sevgi bilinmez ama tek bir şey var  aklımda son nefesimi verirken  bile  Sen  diyeceğimm Yasamayı Sevmeyi Ögretenim SEN…..

17 Ağustos 2015 Saat : 9:07
Okunma
exLove
devamını oku
 Son Yazılar FriendFeed
 • éxLove
  éxLove 17 Ağu Ptesi 01:16
  Bu Site Bir éxLove Tasarımıdır. Geliştirmek Güzelleştirmek Bizim İşimiz Dedik ve SeSKuRWBH-9 Temasını Sizlere Sunduk Full Seo Uyumlu ve 0 Kasma ile Karşınızdayız..
 • MURAT
  MURAT 17 Ağu Ptesi 01:14
  anladımm hahahah
 • BaRoN
  BaRoN 17 Ağu Ptesi 01:11
  Yeni Paneliniz Harika Olmus Ellerinize Saglik
 • éxLove
  éxLove 20 Ara Ctesi 23:23
  Yeni Panelimiz Hayırlı Uğurlu Olması Dileklerimizle :)

Son Yorumlar

Arşivler

Kategoriler